9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Олександрівська територіальна громада закупила три вітчизняні шкільні автобуси

Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада використала інфраструктурну субвенцію з державного бюджету на придбання нових шкільних автобусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-видання Карачун.

Інфраструктурну субвенцію в громаді вирішили направити на придбання нових шкільних автобусів, оскільки старі вже вичерпали термін експлуатації та потребували заміни.

Майже третина школярів в Олександрівської ОТГ підвозять до місця навчання. У дев’яти школах селищної громади доставляють 399 учнів з 37 населених пунктів, які живуть на відстані понад 3 кілометри від школи. Також їздять 71 працівник навчальних закладів, 13 вихованців, розповідають в селищній раді.

Коштом субвенції громада придбала три автобуси вартістю 1,8 млн гривень кожен, до державних грошей додали 806 тисяч гривень з селищного бюджету. Ще один автобус за 1,7 млн ​​гривень купили коштом цільової субвенції для освіти, додавши 171 тисячу гривень з місцевого бюджету.

За інформацією селищної ради, нові шкільні автобуси проходять процес реєстрації, після чого їх закріплять за навчальними закладами. Старі автобуси, які вже вичерпали термін експлуатації, будуть передані в КП «Віднова» для організації транспортного сполучення між населеними пунктами ОТГ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають