9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Один з варіантів нової 32МВт турбіни від “Зоря”-“Машпроект” наступного року піде в дослідну експлуатацію (фото)

На наступний рік заплановано перехід до дослідно-промислової експлуатації одного з наземних варіантів нового газотурбінного двигуна 32МВт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

В пресслужбі ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” зазначили, що активізують роботи зі створення нового базового ГТД номінальною потужністю 32МВт.

Зокрема, на випробувальній станції ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” в Очаківському районі Миколаївської області розпочато черговий етап програми випробувань одного з дослідних зразків.

blank

Випробування ведуться в рамках плану доводочних робіт. На цей час виконано більш ніж половина запланованих заходів. Експериментально підтверджено основні проєктні теплотехнічні характеристики двигунів.

Нагадаємо, про перші успішні тестові випробування нової турбіни потужністю 32 МВт стало відомо ще у серпні 2018 року.

blank
Перший тест нової ГТД 32МВт у серпні 2018 року відвідав особисто колишній президент Петро Порошенко / Фото: Укроборонпром

Новий газотурбінний двигун (ГТД) потужністю 32 МВт розробляється у 3-х модифікаціях:

  1. для використання в енергетичній промисловості, як механічний привід електрогенератора;
  2. у газотранспортних мережах, як механічний привід компресорів природного газу;
  3. модифікація для використання у складі корабельних енергетичних установок.
blank

Нагадаємо, Державне підприємство “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) є провідним розробником та виробником різноманітних газотурбінних двигунів та установок. Продукція підприємства може використовуватися у цивільному секторі, а також у військовій сфері. Зокрема, саме “Зоря” займається будівництвом турбін для великих військових кораблів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають