9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Одеса закуповує п’ять корпусів для складання нових трамваїв з частково низькою підлогою

18 лютого в Одесі був оголошений тендер на закупівлю п’яти корпусів для подальшого складання в КП “Одесміськелектротранс” п’яти нових частково низькопольних трамваїв.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южный Курьер.

Комунальне підприємство “Одесміськелектротранс” на порталі публічних держзакупівель Prozorro оголосило тендер на закупівлю 5 трамвайних вагонів. Очікувана вартість закупівлі становить 21,5 млн. гривень або по 4,3 мільйона за один вагон.
Термін подачі тендерних пропозицій закінчується 21 березня 2017 року.

Відповідно до тендерної документації, переможець повинен буде поставити 5 одиниць корпусів трамвайних вагонів з частково низьким рівнем підлоги, з електронною транзисторно-імпульсною системою управління тяговими електродвигунами. Корпуси повинні бути не раніше 2016 року випуску, трьохдверний, з правостороннім розташуванням дверей, матиме загальну пасажиромісткість 145 чоловік, при кількості сидячих місць не менше 26.

Корпус трамвайного вагона повинен бути адаптований для використання ходових візків трамвайних вагонів типу Татра-Т3 для колії шириною 1 524 мм.

В Одесі з 2015 року ведеться процес самостійного складання нових трамваїв на базі закуповуваних частково низькопольних корпусів, які потім повністю комплектуються всім необхідним в вагоноремонтних майстерень КП “Одесміськелектротранс” на Олексіївській площі. У 2015 році був, в порядку експерименту, зібраний перший такий вагон, в 2016-му – ще п’ять вагонів. Така збірка оформляється за документами як капітальна модернізація старого вагона. Також підприємство має технічні умови для того, щоб брати участь в тендерах на аналогічні нові вагони у вигляді “модернізації” старих для інших міст.

Всього за кошти міського бюджету в Одесі в 2017 році таким чином зберуть десять нових трамваїв.

Останні новини:

Зараз читають