9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Одеса закуповує п’ять корпусів для складання нових трамваїв з частково низькою підлогою

 • 18 лютого в Одесі був оголошений тендер на закупівлю п’яти корпусів для подальшого складання в КП “Одесміськелектротранс” п’яти нових частково низькопольних трамваїв.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южный Курьер.

  Комунальне підприємство “Одесміськелектротранс” на порталі публічних держзакупівель Prozorro оголосило тендер на закупівлю 5 трамвайних вагонів. Очікувана вартість закупівлі становить 21,5 млн. гривень або по 4,3 мільйона за один вагон.
  Термін подачі тендерних пропозицій закінчується 21 березня 2017 року.

  Відповідно до тендерної документації, переможець повинен буде поставити 5 одиниць корпусів трамвайних вагонів з частково низьким рівнем підлоги, з електронною транзисторно-імпульсною системою управління тяговими електродвигунами. Корпуси повинні бути не раніше 2016 року випуску, трьохдверний, з правостороннім розташуванням дверей, матиме загальну пасажиромісткість 145 чоловік, при кількості сидячих місць не менше 26.

  Корпус трамвайного вагона повинен бути адаптований для використання ходових візків трамвайних вагонів типу Татра-Т3 для колії шириною 1 524 мм.

  В Одесі з 2015 року ведеться процес самостійного складання нових трамваїв на базі закуповуваних частково низькопольних корпусів, які потім повністю комплектуються всім необхідним в вагоноремонтних майстерень КП “Одесміськелектротранс” на Олексіївській площі. У 2015 році був, в порядку експерименту, зібраний перший такий вагон, в 2016-му – ще п’ять вагонів. Така збірка оформляється за документами як капітальна модернізація старого вагона. Також підприємство має технічні умови для того, щоб брати участь в тендерах на аналогічні нові вагони у вигляді “модернізації” старих для інших міст.

  Всього за кошти міського бюджету в Одесі в 2017 році таким чином зберуть десять нових трамваїв.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...

  Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

  Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з...