9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Одеса підписала контакт на 13 трисекційних трамваїв українського виробництва

Одеська трамвайна система поповниться партією нових трисекційних трамваїв виробництва дніпровського підприємства “Татра-Юг”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства-виробника.

У п’ятницю 16 грудня, між КП «Одесміськелектротранс» та консорціумом під головуванням “Татра-Юг” було підписано контракт на постачання 13 нових низькопідлогових трамвайних вагонів моделі К1Т306.

Тендерна процедура закупівлі була проведена у 2021 році в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», що фінансується Європейським Інвестиційним Банком. Відтак, вже зовсім скоро на вулицях міста Одеса з’являться нові, комфортні та сучасні трамваї українського виробництва, придбані за європейські кредитні кошти.

blank
Фото: КМДА

Це перший контракт на постачання трамваїв, підписаний з початку повномасштабної війни. Ми щиро вдячні всім сторонам і учасникам проєкту за наполегливу і сміливу працю задля оновлення рухомого складу та інфраструктури.

На дніпровському підприємстві зазначають, що з лютого 2022 року було виготовлено і відвантажено 11 нових трамваїв цієї ж моделі в місто Київ в рамках контракту на постачання 20 одиниць рейкової пасажирської техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають