9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Новий український дизель-поїзд на випробуваннях розігнали до 140 км/год (фото)

На 32-кілометровій ділянці залізничного шляху між станціями Новомосковськ-Дніпровський — Балівка в Дніпропетровській області тривають планові випробувальні поїздки нового дизель-поїзда ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як стало відомо, поїзд уже вдалося розігнати до 140 км/год, яка є експлуатаційною швидкістю для даного рухомого складу.

На Крюківському вагонзаводі поінформували, що група випробувачів з КВБЗ спільно з фахівцями Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту провели випробування по впливу поїзда на шлях: “Для цього на шляхах закріплювали датчики з певним обладнанням, проходили ці ділянки з різною швидкістю від 5 до 140 км/год “.

В ході випробувань перевіряються ходові, динамічні, характеристики. Датчики розміщуються на рамі візка, кузові, на даху. Потім задаються певні швидкості руху. Тензодатчики підключені до комп’ютера і вимірюють показники напруги, що виникають на згаданих елементах при русі на різній швидкості та на різних ділянках шляху.

Також проводяться гальмівні випробування.

“Для того, щоб зрозуміти, як поїзд поводиться при гальмуванні, створена імітація завантаження вагонів — вони заповнені баластом (мішками з піском). Неначе 170 пасажирів вже зайняли свої місця”, – розповіли на КВБЗ.

Що стосується гальмівного шляху, то, згідно з нормативними документами, цей шлях при екстреному гальмуванні на швидкості 140 км/год повинен бути не більше 1200 м. За результатами тестових поїздок і гальмувань — у нового дизель-поїзда він становить до 1000 м.

Поїзд буде експлуатуватися на маршруті “Центральний залізничний вокзал Києва — аеропорт Бориспіль”. Заявлялося, що поїзд почне працювати на лінії Kyiv Boryspil Express вже до кінця поточного року.

У трьох вагонах поїзда 170 місць для пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають