9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Новий український автобус Еталон виїхав на маршрут

Відомий український виробник автобусів — корпорація Еталон у 2018 році презентував комфортабельний міський автобус I класу — модель А08128.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Автоцентр.

Перший автобус цієї моделі вже виїхав на місткі маршрути Чернігова.

Своєрідний за дизайном автобус має довжину 9,44 м. Є три зовнішніх і одне внутрішнє електронно-інформаційне табло, а також зовнішнє і внутрішнє звукове сповіщення. Його салон розрахований на 70 пасажирів, місць для сидіння – 24. Маса спорядженого автобуса не більше 7240 кг, повна конструктивна маса – 12 200 кг. Зручну посадку-висадку людей забезпечує сучасне рішення: на зупинці спрацьовує так званий «кнілінг» – механізм нахилу кузова в сторону тротуару. Двері — широкі, двостулкові, причому задня має зручний, низький вхід.

blank

Згідно з вимогами сьогодення до міських автобусів, його обладнали відкидною апареллю, по якій повинний заїжджати інвалідний візок. Для нього в салоні передбачено спеціальне місце. При наявності такої коляски повна місткість автобуса представляє 68 особи.

blank

Необхідна для міського автобуса характеристика, яка забезпечує комфорт пасажирів, — м’якість ходу. У моделі А08128 це досягається за рахунок пневматичної підвіски з направляючими пристроями: передній пристрій А-образний, задній — важільний.

blank

Як відомо, сучасний автобус, тим більше міський повинен забезпечувати надійний захист навколишнього середовища. На моделі А08128 встановлений турбодизель Ashok Leyland екологічного стандарту Євро 5. Це 6-циліндровий агрегат робочим об’ємом 5,76 л, що має потужність 123 к. с. Контрольна витрата палива при швидкості 80 км/год складає всього 22 л на 100 км. А максимальна швидкість досягає 90 км/год — цілком достатньо для міського автобуса.

blank

Ще одна дуже важлива вимога для сучасного автобуса — висока антикорозійна стійкість. Автобус А08128, як і всі інші сучасні моделі корпорації Еталон в повній мірі відповідає цим викликам. Трубчастий металевий каркас корпусу має антикорозійне покриття як ззовні, так і зсередини. Двері та нижні панелі зроблені з алюмінію, а вище — нержавіюча сталь.

blank

Передня і задня маски корпусу виготовлені зі склопластику. Це дозволяє легко усувати незначні пошкодження, а в разі потреби — без проблем замінити всю маску. Дах виготовлений з ролетного полімерного пластику. У салоні — стеля з алюмінію та оббивка з тканини за євро стандартом.

За словами виробника автобуса Еталон А08128, його ціна набагато менша у порівнянні з західноєвропейськими аналогами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають