9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Новий трьохсекційний трамвай одеського виробництва вийшов на маршрут (фото, відео)

Трамвай виробництва КП “Одесаміськелектротранс” «Одіссей Макс» почав працювати на популярному у місті 26-му трамвайному маршруті. Трамвай «Одіссей Макс» було побудовано силами вагоно-ремонтних майстерень КП «Одесміськелектротранс». Трьохсекційний трамвай має низьку середню секцію, тож вагон є пристосованим для перевезення осіб з інвалідністю.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Пасажирський Транспорт

Вагон має візки від старих трамваїв «Tatra T3SU» – все інше, починаючи від кузову та транзисторної системи управління – зазнало глибокої модернізації. На відміну від старих трамваїв – новий не тільки має сучасний дизайн та комфортність, але й значно економніший. Вагон успішно пройшов всі випробування, на яких показав себе дуже зручним в управлінні та дуже потужним завдяки восьми тяговим електродвигунів, повністю синхронізованих в єдину систему управління.

Постачанням кузовів і тягового електрообладнання для вагона здійснила київська компанія «Політехносервіс». До весни наступного року в КП «Одесміськелектротранс» обіцяють побудувати ще один трисекційний трамвай «Одіссей Макс».

Трамваї цього типу поки що працюватимуть на маршруті №26, але потім, разом з тими, які купуватимуть коштом кредиту від Європейського інвестиційного банку, підуть на обслуговування маршруту «Північ-Південь».

Нагадаємо, що окрім трамваїв «Одіссей Макс» в Одесі також повинні з’явитися нові багатосекційні трамваї – які планують купити за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку – в рамках проекту «Міський громадський транспорт України». На даний момент місто пройшло всі необхідні формальності для початку тендерної процедури закупівлі трамваїв – зараз КП «Одесміськелектротранс» завершує роботу над тендерним завданням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають