9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Новий трамвай від корпорації “Еталон” випробовуватимуть у Києві

Трамвай корпорації «Еталон», появу якого було анонсовано ще минулого року, вже проходить ходові випробування. Тести проводять на полігоні Чернігівського автозаводу (ЧАЗ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

Зазначимо, що цей перший трамвай на ЧАЗ створено на базі капітально відремонтованого трамвая Tatra TR3100. Були виконані капремонт ходових візків і повна заміна кузова. Тепер довжина у трамвая складає 15900 мм, ширина – 2500 мм. Він пристосований для експлуатації на коліях шириною 1524 мм. Місткість – 144 людини, в тому числі 31 сидяче місце, 3 відкидних і 1 місце для інвалідного візка. А також – низька підлога, і 4 двері замість 3-х, для прискорення посадки та висадки пасажирів. Причому, двері можна примусово відкривати зсередини та зовні. Вага трамваю складає 32 тонни.

blank

Але найголовніше, що в порівнянні зі старою Tatra, енергоефективність нового трамвая зросла на 40%. Крім того, такий капремонт, після якого клієнт отримує фактично новий трамвай, обходиться втричі дешевше закупівлі нового трамвая. Про якість капремонту говорить те, що у відремонтованому Tatra TR3100 всі зварні шви перевіряли за допомогою рентгеноскопії.

blank

Наразі відомо, що трамвай “Еталон” уже пройшов тести на швидкість і гальмування. А після закінчення заводських випробувань, він приїде до Києва. За домовленістю з “Київпастрансом”, трамвай “Еталон” будуть випробовувати в реальних умовах на міських маршрутах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають