9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Новий прокатний стан для виробництва дроту з титанових сплавів виготовили у Краматорську

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) завершив виготовлення другої черги комплексу обладнання дрібносортно-дротяного стану 350/250. На даному сучасному, універсальному, високоавтоматизованому стані будуть випускатися прутки (Ø10-30 мм) та катанка (Ø5,5-12 мм) у бунтах з різних марок сталей та титанових сплавів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Це перший стан такого типу, який був повністю спроєктований та виготовлений на НКМЗ. Насамперед підприємство, в основному, виконувало їх модернізацію та реконструкцію.

Друга черга стану включає обладнання для завантаження та вивантаження заготовок з нагрівальної печі, транспортні рольганги, холодильник, шлеппер, енергосистеми та автоматизовані системи управління технологічними процесами (АСУТП). У першій черзі, у тому числі були виготовлені ділянки безперервної групи горизонтальних та вертикальних клітей 350 для виробництва прутків, ділянка безперервної групи горизонтальних та вертикальних клітей 250 для виробництва катанки, ділянка змотування катанки.

НКМЗ виконує комплектне достачання табору, яке разом з інжинірингом та обладнанням включає технологію вальцювання та програмний продукт. Слід зазначити, що новокраматорський стан забезпечує вальцювання досить широкого діапазону марок сталей і сплавів. Через особливості техпроцесу вони вимагають різної величини зусилля і температури вальцювання, різного обтиснення (ступеня деформації металу), і, зазвичай, одному стані не катаються. Новокраматорці створили універсальний стан, який має таку можливість.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають