9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Новокраматорський машзавод відвантажив скіпову шахтну підіймальну машину до Казахстану

Наприкінці жовтня Новокраматорський машинобудівний завод відвантажив скіпову шахтну підіймальну машину ШПМ ЦШ-5х8в на шахту Соколівського Соколово-Сарбайського гірничо-збагачувального виробничого об’єднання (Республіка Казахстан).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Це четверта з шахтних підіймальних машин різних типів, спроєктованих, виготовлених та відвантажених дивізіоном гірничорудного та ковальсько-пресового обладнання НКМЗ цього року.

ШПМ ЦШ-5х8в — одна з найпродуктивніших на світовому ринку шахтних підіймальних машин, що підіймає 60 тонн залізняку з глибини понад 700 метрів за один підйом. За типом вона належить до багатоканатних машин, які підіймають ємності за допомогою сил тертя між футеруванням барабана та канатом.

ШПМ ЦШ-5х8в встановлюється на баштовому копрі, оснащена двома підіймальними двигунами по 3800 кВт кожен, має канатоведучий шків діаметром 5 метрів із вісьмома струмками під підйомні канати. У її конструкції для передачі необхідного моменту, що крутить, передбачені вісім футерованих струмків зі знімним футеруванням з сучасного німецького матеріалу Becorit з високим коефіцієнтом тертя. Машина також оснащена колодковими гальмами із чотирма пружинно-вантажними приводами, що забезпечує їй надійність гальмування, легкість налаштування та обслуговування.

Наразі у дивізіоні гірничорудного та ковальсько-пресового обладнання виготовляється ще одна шахтна підіймальна машина — ШПМ 2Ц-6,4х2,4 ТД для АТ ТНК «Казхром» (Республіка Казахстан). Її складання розпочнеться у грудні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають