9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Новокраматорський машинобудівний завод відвантажив три вали роторів для компанії General Electric

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) виготовив та відвантажив компанії General Electric три вали роторів загальною вагою 45 т для проєкту Garret oil field.

Про це повідомила пресслужба НКМЗ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Кожен вал ротора важить 15 т і є важливою деталлю, до якої пред’являються високі вимоги щодо точності механічної обробки. Особливістю їх виготовлення є спеціальна методика контролю биття та похибки форми підшипникових шийок валу кількома датчиками та в різних площинах.

Для проведення такого роду контролю НКМЗ придбав датчики, обладнання та програмне забезпечення провідних світових виробників – TESA (Швейцарія) та Bently Nevada (США).

Контроль виготовлення та фінішне приймання цієї продукції виконували інспектори компаній GE Power Conversion та Bureau Veritas.

У рамках співробітництва НКМЗ виготовить для цієї компанії вали масою від 7 до 47 т. Їхнє відвантаження замовнику очікується у грудні 2021 року.

З підрозділом GE Oil & Gas компанії General Electric НКМЗ почав працювати у 2013 році. За час співпраці замовнику відвантажено понад 3 тис. т деталей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають