9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Новокраматорський машинобудівний завод відвантажив три вали роторів для компанії General Electric

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) виготовив та відвантажив компанії General Electric три вали роторів загальною вагою 45 т для проєкту Garret oil field.

Про це повідомила пресслужба НКМЗ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Кожен вал ротора важить 15 т і є важливою деталлю, до якої пред’являються високі вимоги щодо точності механічної обробки. Особливістю їх виготовлення є спеціальна методика контролю биття та похибки форми підшипникових шийок валу кількома датчиками та в різних площинах.

Для проведення такого роду контролю НКМЗ придбав датчики, обладнання та програмне забезпечення провідних світових виробників – TESA (Швейцарія) та Bently Nevada (США).

Контроль виготовлення та фінішне приймання цієї продукції виконували інспектори компаній GE Power Conversion та Bureau Veritas.

У рамках співробітництва НКМЗ виготовить для цієї компанії вали масою від 7 до 47 т. Їхнє відвантаження замовнику очікується у грудні 2021 року.

З підрозділом GE Oil & Gas компанії General Electric НКМЗ почав працювати у 2013 році. За час співпраці замовнику відвантажено понад 3 тис. т деталей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають