9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Новокраматорський машинобудівний завод відвантажить дві шахтні підіймальні машини до Казахстану

На Новокраматорському машинобудівному заводі відбулися приймальні випробування модернізованої сучасної шахтної підіймальної машини ШПМ 2Ц-6х2,4 ТД, спроєктованої та виготовленої новокраматорцями для АТ ТНК «Казхром» (Республіка Казахстан).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Разом із фахівцями НКМЗ у них взяли участь представники замовника – головний механік АТ ТНК «Казхром» Б.Т. Джаманов та менеджер з енергетики К.С. Шудабаєв.

Вони високо оцінили результати контрольного складання даної машини, її роботу на холостому ходу, а також роботу розчіпного пристрою та дійшли висновку, що продукція відповідає технічній документації та допускається до відвантаження замовнику.

Головна особливість конструкції ШПМ 2Ц-6х2,4 ТД – дискова гальмівна система на базі сучасних електромагнітних датчиків. Ця машина буде встановлена ​​замість застарілої шахтної підіймальної машини МПБ 6,3х2,8х2,8, що експлуатується сьогодні на АТ ТНК «Казхром», з внутрішніми колодковими гальмами.

Застосування модернізованої ШПМ 2Ц-6х2,4 ТД дозволить продовжити експлуатацію шахтного підйому та видобуток руди в режимі 365 днів на рік цілодобово, без зниження продуктивності, підвищивши при цьому точність позиціювання судин у стовбурі та експлуатаційні характеристики шляхом більшої візуалізації та контролю над робочими параметрами ШПМ.

Найближчим часом новокраматорці приступлять до виготовлення ще однієї ШПМ 2Ц-5х2,4 з редуктором та копровими шківами для ТОВ «Востокцветмет» (Республіка Казахстан).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають