9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Новокраматорський машинобудівний завод домовився з Ferrari про модернізацію шести обробних центрів

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) підписав контракт із компанією Ferrari на модернізацію 6 високопродуктивних обробних центрів.

Про це заявив президент НКМЗ Георгій Скудар в інтерв’ю, присвяченому підсумкам роботи підприємства у 2021 році, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Вже проведено переговори та підписано контракт із цією фірмою (Ferrari – Ред.) на модернізацію шести таких центрів», – повідомив він.

blank
Фото: Новокраматорський машинобудівний завод

При цьому, за словами президента АТ Новокраматорський машинобудівний завод, за підсумками року очікується зниження основних виробничих та фінансових показників на 5-10%. Заробітна плата збільшиться на 18%, однак у 2022 році її зростання малоймовірне.

«Поки не зміниться економічна ситуація, джерел для підвищення заробітної плати я не бачу. Можливо, наступного року нам доведеться відмовитися від виплати дивідендів акціонерам або значно зменшити їхню величину», – припустив Георгій Скудар.

Загалом ситуацію на підприємстві Георгій Скудар назвав кризовою, запланувавши початок роботи без збитків тільки на квітень.

«Закінчиться опалювальний сезон, впаде попит на газ, а обсяги його видобутку збережуться. При цьому ціна на газ має знизитись, і ми почнемо знову заробляти, виробляючи нашу продукцію», – спрогнозував президент підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають