9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Новокраматорський завод протягом восьми місяців 2017 року збільшив обсяги продажів майже на половину

 • За вісім місяців забезпечено зростання обсягу продажів порівняно з аналогічним періодом 2016 року у 48,14%, механовиробів – на 32,6%, товарної продукції – на 57,4%, валового обсягу виробництва в станко-нормо-годинах – на 44,9% . Обсяг прийнятих до виробництва замовлень до аналогічного періоду минулого року збільшено в 1,7 рази

  Після більш ніж трирічної перерви НКМЗ відновив активну роботу з вітчизняним ринком на поставку прохідницької техніки, зараз на заводі виконується великий контракт з компанією ДТЕК на поставку восьми легких комбайнів типу П110 для шахт Павлограда. Для МК Азовсталь виготовлений ливарний кран вантажопідйомністю 450 + 100/20 т, заплановано виготовлення ще 4 кранів для того ж замовника. Виготовлено обладнання для реконструкції клітей чорнової групи №1-7 для Krakatau (Індонезія).

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  У референц-листі НКМЗ з’явилося також таке складне унікальне обладнання як механізм зміни валків чистової групи сталі 2800 г.п., кільцевої охолоджувач агломерату, корпусу конвертерів, робочі валки гарячої прокатки для трубопрокатних станів Франції, Румунії, Словаччини. Розвиваються партнерські відносини з новими замовниками з Європи, Оману, Туреччини, Індії, США.

  Також заводом розпочато виробництво нестандартного обладнання для докорінної реконструкції втоматизованого кувального комплексу зусиллям 10000 тс; виготовлена ​​і змонтована нова термічна піч; створено дільницю спрейерной гарту робочих валків, впроваджені установка автоматизованого ультразвукового контролю прокатних валків, технологічний процес автоматичного наплавлення і зварювання деталей і вузлів енергетичного обладнання. Також за програмою технічного переозброєння купуються нові верстати, більше 20 одиниць кранового обладнання перекладається на радіоуправління.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  Для літака Ан-22 “Авіаліній Антонова” збільшать ресурс гвинтів

  Гвинти АВ-90 для двигуна НК-12 літака Ан-22 "Антей" вантажної авіакомпанії "Авіаліній Антонова" отримають продовжений ресурс експлуатації.

  Українське підприємство переобладнало для Держпродспоживслужби партію автомобілів

  Завод спецтехніки «Техкомплект» спільно з ТОВ «Пежо Сітроен Україна» і ТОВ «Автосвіт Миколаїв» виконав спеціалізацію двох легкових...

  Між Канадою та Україною набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів

  З З1 січня 2021 року набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.