9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Новокраматорський машинобудівний завод виготовив рудо-грейферний перевантажувач для Запоріжсталі

Новокраматорський машинобудівний завод (м. Краматорськ Донецької обл.) приступив до виготовлення оригінального мостового рудо-грейферного перевантажувача, замовленого Запоріжсталлю.

Продуктивність виготовляємого за індивідуальним замовленням перевантажувача 700 тонн на годину, вантажопідйомність 32 тонни при швидкості підйому понад 90 м/хв. і швидкості замикання грейфера до 125 м/хв., що значно перевищує швидкості раніше виготовленої заводом подібної техніки. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Новокраматорський машинобудівний завод (м. Краматорськ Донецької обл.) завершує відвантаження обладнання оригінального мостового рудо-грейферного перевантажувача, замовленого меткомбінатом Запоріжсталь.

Подібних машин на НКМЗ ще не створювали. Вантажопідйомність перевантажувача складає 33 тонни, швидкість підйому понад 90 м/хв., швидкість замикання грейфера до 125 м/хв., що значно перевищує аналогічні показники раніше виготовленої заводом подібної техніки.

Новий перевантажувач призначений для рудного двору доменного цеху, де буде виконувати операції з передачі рудних концентратів на склад з формуванням штабелів і навантаженні цієї маси в трансферкара і залізничні вагони місцевого парку Запоріжсталі при подачі зі складу у виробництво.

За одну годину безперервної роботи ця машина здатна перевантажити до 700 тонн корисних копалин.

Новокраматорський машинобудівний завод – велике машинобудівне підприємство із замкнутим циклом виробництва, що спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного і спеціалізованого устаткування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають