9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Новокраматорський машинобудівний завод виготовить обладнання для Полтавського ГЗК

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) виготовляє другий кільцевий охолодник залізорудних котунів для Полтавського ГЗК.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

Новокраматорський машинобудівний завод на замовлення Полтавського ГЗК виготовляє кільцевий охолодник залізорудних котунів, – сказали на підприємстві.

Повідомляється, щоо перший охолодник для найбільшого ГЗК України був виготовлення у 2013 году вперше на НКМЗ замість охолодніка Allis Chalmers (США). При цьому запроваджені під час його створення конструктивні рішення забезпечили компактність устаткування, економічність у споживанні повітря і газу, міцність і зносостійкість палет. У другому кільцевому охолоднику буде вдосконалена система подання мастила в підшипникові вузли палет.

Також констатували, що минулого року на НКМЗ уперше успішно виготовили два кільцеві охолодники агломерату для Магнітогорського меткомбінату.

Новокраматорський машинобудівний завод (м.Краматорськ, Донецька область) – велике машинобудівне підприємство із замкнутим циклом виробництва, що спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного і спеціалізованого устаткування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають