9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Новий контракт для Сумського НВО від Уральської ГТЕС (Казахстан)

blankПАТ «Сумське НВО» підписало договір з Уральською газотурбинною електростанцією (Казахстан) на виробництво зубчастої пари до редуктора Р-500, який, до речі, теж був виготовлений на підприємстві в процесі будівництва даної ГТеС.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За даними провідного менеджера управління з продажів Олександра Корольова, на Уральської ГТЕС, яка була введена в дію в 2011 році, експлуатується три редуктора Р-500, створені сумськими машинобудівниками. В рамках поетапного оновлення виробничих потужностей замовник запланував регламентні ремонтні роботи і в якості постачальника знову вибрав СНВО.

«В даний час підписано контракт на комплект зубчастої пари до одного редуктора, який необхідно відвантажити на початку літа. І, звичайно ж, ведемо переговори по решті обладнанню », – пояснює Олександр Валентинович.

Він також нагадує, що активізації співпраці посприяв візит представників Уральської ГТеС на підприємство, що відбувся в січні поточного року. Тоді казахські партнери оглянули виробничі площі, побували на заводський електростанції, поспілкувалися з провідними інженерами-конструкторами і технологами. В результаті була досягнута домовленість про розвиток ділових взаємин, і даний контракт став тому підтвердженням.

Останні новини:

Зараз читають