9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

НКМЗ виготовляє новий екскаватор для казахстанського гірничого об’єднання

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) розпочав виготовлення роторного екскаватора ЕР1500 – 9,5/0,5 для Соколівсько-Сарбайського гірничо-збагачувального виробничого об’єднання у Казахстані.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Екскаватор спроєктований дивізіоном гірничорудного та ковальсько-пресового обладнання підприємства.

Це вже третій агрегат такої моделі, що виготовляється НКМЗ для цього гірничо-збагачувального підприємства. Два попередні екскаватори поставлені у 2012 році та успішно експлуатуються до цього часу.

«Гірники повністю задоволені роботою техніки й своє замовлення на третій екскаватор також розмістили на НКМЗ. З урахуванням їхніх побажань ми внесли в конструкцію цієї машини незначні зміни щодо підвищення її ремонтопридатності та зручності експлуатації», – йдеться у повідомленні підприємства.

Роторний екскаватор цієї моделі важить понад 188 тонн, його довжина 35 м, ширина – 7,5 м, а висота – 8 м. Казахстанське підприємство використовує машину на закритих складах для навантаження матеріалів. Продуктивність агрегату – 1,5 тис. т/година, висота забору матеріалу – 9,5 м, глибина – 0,5 м від нульової позначки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають