9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

НКМЗ у 2017 році поставить “Азовсталі” два потужних ливарних крана

blank
Ливарний кран

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Краматорськ Донецької обл.), одне з провідних українських підприємств важкого машинобудування, поставить два потужних ливарних крана на адресу металургійного комбінату “Азовсталь” (Маріуполь Донецької обл.). Передає Інтерфакс-Україна, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ливарні крани вантажопідйомністю 450 + 100/20 т і 125 + 45 т призначені для підйомно-транспортних і ливарних операцій в киснево-конвертерному цеху в умовах підвищеної шкідливості при діапазоні робочих температур від “мінус” -30 градусів до “плюс” 90 градусів за Цельсієм .

Згідно з повідомленням, контракт з групою “Метінвест” (в яку входить “Азовсталь”) на виготовлення цього обладнання, вартість якого не розголошується, укладено в вересні минулого року. В даний час на НКМЗ розпочато їх виробництво.

“Машини розроблені на основі останніх тенденцій світового кранобудування, повністю механізовані й автоматизовані, розширено діапазон операцій, встановлюється сучасна система зважування зливаємого чавуну і висипати металобрухту, що позитивно позначиться на якості виплавленого металу”, – наголошується в прес-релізі.

Прес-служба НКМЗ також повідомляє, що на Магнітогорський металургійний комбінат (Росія) в рамках виконаного контракту доставлений підйомно-поворотний сталерозливний стенд машини безперервного лиття заготовок, спроектований і виготовлений НКМЗ.

Стаціонарний двопозиційний пристрій підйомно-поворотного типу вантажопідйомністю 1050 тонн призначений, зокрема, для підйому і опускання ковшів, безперервного зважування ковшів з металом, передачі їх з позиції “завантаження” в позицію “розливання” і назад, зливу металу в разі потреби в аварійні ситуації .

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають