9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Німецьке підприємство відкриває завод в Хмельницькому на 2 тисячі робочих місць

Вже за два місяці у Хмельницькому Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) відкриває в Хмельницькому перший цех заводу з виробництва кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну Vollkswagen на 2000 робочих місць

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА

Німецьке підприємство SEBN вже працює на території Україні та має подібні заводи у Чернівцях, Тернополі та Чорткові. В обласному центрі інвестори придбали приміщення колишнього механічного заводу, де планують працевлаштувати понад 1 тисячу працівників.

«Компанія SEBN займається виробництвом кабельних мереж до автомобілів. Нашими клієнтами є представники групи «Volkswagen», «Porsche», «Audi», «Seat», «Bentley». Для цих всіх автомобілів ми виробляємо саме те, по чому йде струм від батареї до всіх приладів. В Україні вже працюють три заводи SEBN – у Чернівцях, Тернополі та Чортков. Середня зарплата по українських філіях компанії SEBN – 11 тисяч гривень. Загальна кількість працівників – майже 5 тисяч. Через 2-3 роки плануємо, разом з Хмельницьким, мати 8000 працівників. Загалом у групі SEBN 20 заводів по всьому світу – починаючи від Північної Африки, Європи, Мексики і Китаю», – зазначив почесний консул ФРН в Чернівцях, технічний директор SEBN UA Олександр Шлапм.

За словами директора філії SEBN UA у Хмельницькому Олега Федчишина, обираючи місце розташування майбутнього підприємства, зупинились на Хмельницькому механічному заводі (мікрорайон «Гречани»). На той момент він був у стані банкрутства.

«Щоб без ризиків стати власниками цієї будівлі, ми вивели підприємство з банкрутства, відповідно тоді були зняті всі арешти і ми придбали його. Зараз там ремонтні роботи, шукаємо працівників. Наразі уже понад 30 працівників з Хмельницького працевлаштовані і навчаються в Тернополі. Через 1-2 місці вони з “першою порцією” обладнання будуть переміщені на хмельницьку філію. Ми ставимо високі вимоги до якості, тож не можемо дозволяти помилок», – додав Олег Федчишин.

Як повідомив фінансовий директор SEBN UA Олег Білобровко, у Хмельницькому підприємство спеціалізуватиметься на виробництві високовольтної в’язки для електричних автомобілів різних марок. На початках у реалізацію проекту інвестують 5-6 мільйонів євро. Починатимуть з 500 осіб з потенціалом розширення до 2000 робочих мысць, і середньою зарплатою понад 11 тисяч гривень та повноцінним соціальним пакетом.

Останні новини:

Зараз читають