9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Німецька компанія Andritz Hydro зацікавилася партнерством з «Турбоатомом»

Делегація німецької компанії Andritz Hydro відвідала харківський завод «Турбоатом» для вивчення можливостей для майбутніх партнерських взаємин.

Гості підприємства побували в паротурбінному, гідротурбінному, лопатки і складально-випробувальному цехах, а також в музеї підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на 24news.

Це мій перший візит на «Турбоатом». Ми бачили ваші виробничі площі, дуже вражаюче, великий масштаб, тут виробляються турбіни від А до Я, в той час, як ми в Західній Європі виробляємо певні компоненти у себе, а інші ми виробляємо або закуповуємо в таких країнах, як Китай і Мексика, – сказав керуючий директор Andritz Hydro Німеччина Петер Магауер.

За підсумками візиту відбулися переговори, на яких сторони обговорили можливості спільної співпраці.

В особі «Турбоатома» німецька компанія хоче знайти потенційних партнерів по виробництву і зрозуміти чи є можливість спільної співпраці в виготовленні турбінного устаткування.

«Турбоатом», в свою чергу запевнив, що підприємство відкрите для співпраці, і що якість продукції заводу знаходиться на світовому рівні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають