9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Навчальний центр Луцького автозаводу у 2017 році прийматиме на навчання з 100% працевлаштуванням

blankНавчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів ДП “Автоскладальний завод №1” Богдан Моторс у 2017 році продовжить навчання за такими потрібними на даний час професіями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар з механо-складальних робіт, маляр та водій тролейбуса.

Такої домовленості досягнуто під час робочої зустрічі на заводі між Головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерієм Ярошенком, директором автозаводу Миколою Джулою та нещодавно призначеним керівником Волинського обласного центру зайнятості Романом Романюком. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

blank«ДП «АСЗ №1» – це один з найбільших роботодавців Луцька, до того ж аналогічного навчального центру немає не лише на підприємствах нашого міста, але й у навколишніх»,- зазначив Роман Романюк, керівник Волонського обласного центру зайнятості.

Він також підкреслив, що результат плідної співпраці протягом останніх трьох років – це більше сотні працевлаштованих громадян. «Ця позитивна практика триватиме і цього року»,- додав Романюк.

За словами Валерія Ярошено, досвід співпраці ДП «АСЗ №1» зі службою зайнятості у напрямку професійної підготовки кадрів та підбору працівників буде запроваджено в інших областях нашої держави.
Навчальний центр Луцького автозаводу працює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, сертифікований у Департаменті ДАІ України та має безстрокову ліцензію на курсове професійно-технічне навчання. В 2017 році

Останні новини:

Зараз читають