9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Науково виробниче підприємство «Зоря» отримало новий ЛАЗ

НВП «Зоря» минулого року придбало сучасний автобус ЛАЗ A183F0, який з початку квітня щодня перевозить співробітників підприємства на роботу з будь-якої частини міста і назад, а також працює по міському маршруту №111А у Рубіжному.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Восточный репортер.

Автобус відповідає сучасним вимогам: комфортабельний, низькопідлоговий, пристосований для людей з обмеженими можливостями, молодих мам з колясками. Його салон розрахований на 100 чоловік.

Вихід на лінію нового транспортного засобу дозволяє зробити більш комфортними поїздки працівників підприємства і жителів міста, розвантажити пасажиропотік в години пік.

Крім технічних переваг, автобус НВП «Зоря» є унікальним для Рубіжного за своєю візуалізацією. Для його відповідного оформлення в березні на підприємстві пройшов корпоративний конкурс «Наш автобус». Всі охочі могли презентувати свої ідеї брендування. У творче змагання включилося понад 20 співробітників. За підсумками конкурсу всі вони отримали заохочувальні грошові премії, а найоригінальніша ідея реалізована на новому автобусі.

Відзначимо, що НВП «Зоря», як соціально відповідальне підприємство, зберігає і забезпечує комфортні та безпечні умови для своїх співробітників і не тільки для них. Наразі підприємство експлуатує 5 власних автобусів для перевезення співробітників і городян.

Нагадаємо, що Львівський автобусний завод (ЛАЗ) відновив виробництво та продаж автобусів у 2018 році. Наразі мова йде про виробництво автобусів моделей А183 та А191.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають