9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

На українському авторинку зросла частка російських автобусів

 • sdelanounas.ru

  Продажі нових автобусів в Україні в 2016 році зросли вдвічі в порівнянні з 2015 роком – до 1293 од., Повідомила асоціація «Укравтопром», передає ПромПолітІнформ.

  Згідно з повідомленням, при цьому лідером продажів в Україні стали російські автобуси ПАЗ (випускає Павловський автобусний завод групи «ГАЗ»), яких продано 401 од. – В 11 разів більше, ніж роком раніше, тобто частка ПАЗ на українському ринку нових автобусів за рік зросла з 5,8% до 31%.

  Друге місце по продажах в Україні зайняли автобуси Ataman (виробництва ПАТ «Черкаський автобус»), яких зареєстровано 257 од. (На 80% більше). У 2015 році цей бренд також займав другий рядок з продажем 143 автобусів.

  Автобуси «Рута» (випускає Часовоярский автобусний завод на шасі ГАЗелі), продажу яких лідирували в 2015 році, зайняли третю сходинку рейтингу, а їх продажі впали на 10,6%, до 144 од.

  Значно (в 7,4 рази) зросли продажі в Україні автобусів «Богдан» – до 111 од., Що дозволило їм вийти на четверте місце в продажах, і наростити частку з 2,3% в 2015 році до 8,6% за підсумками минулого року.

  Продажі автобусів «Еталон» скоротилися на 4,7% – до 82 од., Автобусів I-VAN (виробляє корпорація «УкрАВТО») виросли на 13% – до 52 од.

  В першу десятку продажів увійшли також російські ГАЗ (42 од., На 38% менше), УАЗ (36 од., В 3,6 рази більше) і білоруські МАЗ (34 од., В 2,6 рази більше), а замикає десятку автобуси Mercedes-Benz, яких продано 32 од. (У вісім разів більше).

  Асоціація також інформує, що в грудні 2016 року в Україні продано 195 автобусів, що в 2,3 рази перевищило показник грудня-2015 року, при цьому російський ПАЗ став лідером продажів з часткою 32,3%: їх продано 63 од. (В 6,3 рази більше).

  Автобус Богдан www.translis.egood.com.ua

  Друга позиція з часткою 21% – у автобусів «Богдан», яких зареєстровано 41 од., Тоді як в грудні 2015 роки не було продано жодного автобуса цієї марки.

  Продажі автобусів Ataman в грудні скоротилися на третину – до 22 од., Але вийшли на третю сходинку рейтингу.

  Як повідомлялося, лідерство автобусів ПАЗ на українському ринку в першу чергу забезпечено за рахунок більш низької ціни в порівнянні з вітчизняною технікою.

  Асоціація «Укравтопром», яка об’єднує українських виробників автотранспортних засобів, подала скаргу в Мінекономрозвитку і торгівлі України на дискримінаційні дії російської групи «ГАЗ» на українському ринку автобусів, і сподівається на порушення найближчим часом антісубсідіарного розслідування.

  На думку заявників, Група «ГАЗ» активно працює на українському ринку за рахунок субсидій з центрального бюджету РФ і різних форм недобросовісної конкуренції.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для...

  На Вінничині будують завод з виробництва соняшникової олії

  У Ладижині Гайсинського району Вінницької області розпочали будівництво заводу із виробництва соняшникової олії.Передає Національний...

  Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

  Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.Передає Національний Промисловий Портал з...

  В Україні розробили проєкт нового десантного корабля

  Державне підприємство "Дослідно - проектний центр кораблебудування" розробив проєкт Середнього десантного корабля "Саламандра" в інтересах морських військових...