9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

В Україні запустили нове виробництво вантажівок (фото)

На базі однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс» відкрито складальне виробництво автомобілів DAYUN вантажністю від 3,5 до 12 тонн (зокрема: 3,5 т; 6 т; 8 т; 10 т; 12 т).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення заводу.

«Нова сторінка української економічної історії, у якій національне виробництво стає одним з основних пріоритетів, відкрилася у Кременчуці. Разом з тим розпочалася й нова історія Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс», адже на підприємстві відбулася визначна подія — вперше з конвеєра вийшов автомобіль марки DAYUN, зібраний на власних виробничих потужностях», – йдеться у повідомленні.

Директор Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс» Микола Корецький розповів гостям історію створення складального виробництва від ідеї до запуску в роботу.

blank
Збирання вантажівок DAYUN. Фото: Альфатекс

Так до відкриття нового виробництва підприємство спонукало прийняття законопроєкту №3739 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості». Він передбачає встановлення обов’язкових вимог щодо локалізації виробництва товарів.

14 липня 2022 року Закон набрав чинності. Тож відтепер комунальну і спеціальну техніку держава зможе купувати тільки у випадку, якщо це український товар або в такому товарі буде не менше 10% вітчизняної складової.

«Колектив Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс», як національний виробник, з самого початку твердо підтримував та максимально сприяв ініціативі, щодо локалізації виробництва. Для нас, як для вітчизняної компанії, що постійно розвивається, дуже важливі нововведення, спрямовані як на підйом машинобудівної галузі, так і української економіки в цілому», – розповідає Корецький.

Наступного року на підприємстві планують, згідно з вимогами законопроєкту №3739 збільшити відсоток місцевої складової продукції не менш як на 15%, і так щороку збільшувати на 5%, поки не досягне 40%.

Наразі прибула перша партія з 50 машинокомплектів (загалом за контрактом буде доставлено 200), які нам надала компанія DAYUN. Збираючи автомобілі вантажністю від 3,5, до 12 тонн, на підприємстві в першу чергу будуть встановлювати на їхню базу комунальні надбудови власного виробництва. Це сміттєвози, автовишки, вакуумні, мулососні, каналопромивні автомобілі, аграрні самоскиди тощо.

blank
Збирання вантажівок DAYUN. Фото: Альфатекс

У «Альфатекс» запевняються, що разом з реалізацією автомобілів DAYUN в Україні, повністю забезпечується сервіс, гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки та ремонт.

«Наші автомобілі обслуговуються на власних і партнерських СТО по всій території України, а наявність наших мобільних виїзних бригад дозволяє клієнту бути переконаним, що технічна підтримка автомобіля DAYUN буде завжди доступна в будь-якому куточку України. Отже, ми впевнені, що техніка яка виходитиме зі складального виробництва, буде мати попит», – зазначає директор підприємства.

blank
Збирання вантажівок DAYUN. Фото: Альфатекс

«Важливо те, що у місті Кременчуці традиції машинобудування живуть, розвиваються і сьогодні Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» показав новий підхід. Завдяки програмі Президента, спрямованій на локалізацію виробництва, ми маємо нового виробника автомобільної техніки. Якщо раніше закуповувалося шасі й на нього монтувалося вироблене заводом обладнання, то зараз ці машини будуть збиратися вже в Кременчуці. Це додаткові десятки робочих місць, це податки у місцевий бюджет, це заробітна плата для людей і підтримка нашої громади. Впевнений, що підприємства комунального сектору і не лише міста Кременчука і Полтавщини оцінять цю техніку», – зазначив міський голова Кременчука Віталій Малецький

Міський голова також повідомив, що сміттєвоз DAYUN, який був придбаний за програмою Полтавської обласної ради на умовах співфінансування для міста Кременчука працює вже два роки. Комунальне підприємство КАТП-1628 дуже задоволене його роботою. Він виконує роботи по приватному сектору, там де досить вузькі проїзди, де треба маневрувати, отже водії задоволені цією машиною.

Нагадаємо, у червні завод «Альфатекс» представив нову модель сміттєвоза.

blank

Директор заводу також провів оглядову екскурсію гостям, які змогли побачити весь процес виробництва техніки: від збору шасі й виготовлення надбудови до її фарбування. Зокрема керівництво міста та журналісти відвідали наступні цехи: заготівельний, зварювальний, фарбувальний та складальний.

Результатом заходу став перший автомобіль марки DAYUN, який вийшов з конвеєра складального виробництва.

blank
Зібрана в Україні вантажівка DAYUN виходить із заводу. Фото: Альфатекс

Про «Альфатекс»

Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» — одне з небагатьох в Україні підприємств, яке, спеціалізуючись на продажах комунальної, дорожньої та будівельної техніки, має свою виробничу базу.

На сьогодні, підприємство — один з найбільших виробників комунальної та дорожньої техніки в Україні з серйозним конструкторським потенціалом; сучасним верстатним парком; сервісним центром, оснащеним провідним діагностичним обладнанням і головною рушійною силою — професіоналами високої кваліфікації, які працюють на ринку спецтехніки не один десяток років.

blank
Фото: Альфатекс

«Постійно розширюючи свої виробничі можливості, Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» став одним з бюджетоутворювальних підприємств міста Кременчука, створюючи необхідні робочі місця для кременчужан. Запускаючи складальне виробництво шасі DAYUN сьогодні та невпинно розвиваючи власний потенціал, колектив заводу й надалі буде робити все, щоб гідно представляти промисловий Кременчук — батьківщину машинобудування України», – підсумували на підприємстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають