9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

На «Південмаші» показали як триває збірка трамваїв для Александрії

У четвер, 18 квітня 2019 року «Південний машинобудівний завод», на якому Одесько-дніпровське ТОВ «Татра-Юг» виробляє трамвайні вагони, відвідав з робочою поїздкою екс-президент України Леонід Кучма. Він, в тому числі, ознайомився з виробництвом трамвайних вагонів для Александрії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Повідомляється, що під час поїздки в Дніпро екс-президент України відвідав ряд виробничих цехів «Південмашу» імені Макарова, в тому числі й ті, де зараз проводиться громадський транспорт. Одесько-дніпровське ТОВ «Татра-Юг» використовує виробничий потенціал «Південмашу» для виробництва трамвайних вагонів, зокрема вагонів К1Е6 для єгипетської Александрії.

Судячи з фото, Леонід Кучма зокрема оглянув виробництво трамвайних вагонів К1Е6 для Александрії.

Нагадаємо, що тендер на постачання 15 двосекційних трамвайних вагонів в Єгипет українська компанія ТОВ «Татра — Юг» виграла ще у 2017 році. Суперниками української компанії в тендері були польські виробники трамваїв і навіть швейцарська компанія «Stadler». Перший трамвай для Александрії був виготовлений в середині минулого року. Він проходив ходові випробування в Дніпрі. На початку поточного року перший вагон К1Е6 був доставлений в Александрію і вже працює там з пасажирами, які позитивно відгукуються про новий український трамвай.

До речі, це перший випадок, коли трамваї українського виробництва поставляються за межі колишнього Радянського Союзу. До цього українські трамваї виробництва «Луганськтепловозу» поставлялися в Російську Федерацію, проте досвід їх експлуатації виявився невдалим.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають