9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

На озброєння ЗСУ прийнято автоцистерни виготовлені на ДП “45ЕМЗ” на базі вантажівки “КрАЗ” (фото)

На озброєння ЗСУ прийняті автоцистерни на базі вантажівки “КрАЗ”. Автоцистерна призначена для транспортування пального та механізованої заправки автомобільної та бронетанкової техніки Збройних Сил України

Наказом Міністерства оборони України від 23 травня 2017 року № 255 на озброєння Збройних Сил України прийнята автоцистерна АЦ-12-63221 (АЦ-12 на шасі автомобіля “КрАЗ-63221”). Повідомляє Національний промисловий портал.

Автоцистерни виготовляються ДП “45 експериментальний механічний завод” у Вінниці.

Автоцистерна призначена для транспортування пального шляхами всіх категорій по бездоріжжю при температурі від -40°С до + 45°С, механізованої заправки фільтрованим пальним автомобільної та бронетанкової техніки Збройних Сил України, а також короткочасного зберігання пального.

Цистерна двосекційна, калібрована, обладнана сигналізатором наповнення. Номінальна місткість 12 м3, маса спорядженої автоцистерни не більше 14500 кг. Час розгортання автоцистерни з похідного положення в робоче (згортання з робочого в похідне) не більше 10 хвилин.


45 Експериментальний механічний завод – підприємство входить до Державного концерну “Укроборонпром”, з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних і дослідних робіт.
Завод заснований 10 липня 1943 року. 16 липня 1986 Указом Президії Верховної Ради СРСР завод нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора. Завод є провідним підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають