9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

На Львівщині розпочав курсувати модернізований електропоїзд

Сьогодні модернізований електропоїзд ЕР2Т-7250 вирушить у рейс за маршрутом Львів—Сянки—Львів.

Повідомляє Залізничний інформаційний портал Магістраль 

Залізничники проаналізували населеність поїздів, які курсують у цьому сполученні, та визначили рейси, що користуються найбільшою популярністю. Тож відремонтований рухомий склад обслуговуватиме маршрут приміського поїзда № 6025/6018 Львів—Сянки—Львів. Разом із тим у цьому сполученні сьогодні буде відновлено курсування поїзда № 6023/6024.

Поїзд № 6025/6018 курсуватиме щодня, зі станції Львів він вирушатиме о 17.40 і прибуватиме на станцію Сянки о 22.40. Зворотно зі станції Сянки поїзд вирушатиме о 4.48 і прибуватиме на станцію Львів о 9.30.

Салон модернізованого електропоїзду ЕР2Т-7250 Фото: Укрзалізниця

Нагадаємо, що цей електропоїзд нещодавно повернувся на Львівську залізницю після капітального ремонту на Київському електровагоноремонтному заводі. Під час ремонтних робіт рухомий склад пройшов комплекс модернізації, спрямований на покращення умов перевезень пасажирів та продовження та підвищення надійності експлуатації електропоїздів. Зокрема, для зручності пасажирів замість дерев’яних встановлено блоки сидінь із покращеними ергономічними властивостями, вагони обладнано сучасним економним світлодіодним освітленням, для гарантування безпеки руху у відновлених електропоїздах підвищено надійність ходової частини, замінено застаріле електричне обладнання на сучасне, встановлено нове світлосигнальне обладнання.

 

 

Останні новини:

Зараз читають