9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

На Львівщині провели зустріч з представниками компанії з Чеської Республіки з питань машинобудування 

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із представниками чеської компанії  “ISMM Production&Busines Cooperation s.r.o.”, яка займається машинобудуванням.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сайт Львівської ОДА

Представників інвестора ознайомили із економічним розвитком Львівщини та провели консультації, щодо роботи та діяльності підприємств регіону.

“Ми розглядаємо співпрацю з інвесторами у такій площині: ми супроводжуємо кожен інвестиційний проект, консультуємо потенційних інвесторів на кожному етапі реалізації проекту, сформована база даних земельних ділянок і приміщень, де можна розмістити виробничі потужності. Крім того на Львівщині зареєстровано 4 індустріальні парки і ми у пошуку інвесторів, які готові виконувати функції як адміністратора, так і ключового інвестора”, – зазначив Ростислав Замлинський

Власник “ISMM Production&Busines Cooperation s.r.o.” Мілослав Цвачек розповів про основні напрями діяльності компанії, також він розказав про наміри почати співпрацю із представниками машинобудівної галузі на Львівщини. В разі якщо співробітництво розвиватиметься добре, то компанія розглядає можливість створення спільного підприємства у Львівській області.

Останні новини:

Зараз читають