9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На Луцькому автозаводі триває виготовлення тролейбусів для Харкова

На луцькому АСЗ ДП№1 компанії «Богдан Моторс» продовжується виконання контракту з КП «Тролейбусне депо №2» міста Харкова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Угодою передбачено, що місто отримає п’ятдесят сім (57) 12-метрових тролейбусів Т7011.

Харків увійшов до низки передових українських міст, які вирішили оновити рухомий склад міського автопарку. Згідно з угодою, до міста надійдуть сучасні низькопідлогові тролейбуси пасажиромісткістю 105 людей. Саме такий транспорт здатний забезпечити комфортні та безпечні пасажирські перевезення.  

Крім самої техніки, угода також передбачає постачання комплектів запчастин та інструментів, витратні матеріали, обладнання для обслуговування тролейбусів й супутні послуги.

Нагадаємо, що «Богдан Моторс» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. В його рамках сучасні автобуси та тролейбуси виробництва луцького ДП «Автоскладальний завод №1» минулого року попрямували до Сум, Херсона та Кременчука. А на початку 2019 року 55 надвеликих тролейбусів «Богдан Т90117» замовив Київ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають