9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

На Івано-Франківському заводі провели перший в Україні енергоаудит

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод першим в Україні
отримав перелік необхідних до впровадження заходів з енергоощадження у рамках програми енергомодернізації 60 підприємств. Енергоаудит було проведено за міжнародним стандартом ISO 50002 за ініціативи GIZ. За результатами аудиту підприємство зможе зменшити енергоспоживання та заощаджувати до 3,5 млн грн на рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

У рамках програми, яку у 2018-му році розпочало
Мінекономрозвитку, Держенергоефективності та GIZ передбачено модернізацію 60 підприємств у чотирьох галузях: виробництво молочної та хлібопекарської продукції, машинобудування та неметалевих будівельних матеріалів.

Завдяки енергоаудиту завод отримав детальний аналіз стану енергоспоживання, потенціалу до енергозбереження та перелік заходів щодо його реалізації. Крім того на підприємстві також проведено тренінг з питань енергоефективності для персоналу.

Мета проведення енергоаудиту — отримати чіткі відповіді на питання: де і з якої причини на підприємстві/будівлі не ефективно витрачається енергія; на скільки ці втрати критичні для підприємства/будівлі сьогодні та в найближчій перспективі; які заходи можна впровадити для підвищення енергоефективності; яка орієнтовна вартість заходів?

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають