9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

На ІСРЗ створили контейнери підвищеної місткості для перевезення зерна і контейнер-масловоз (фото)

На найбільшому судноремонтному підприємстві України ІСРЗ створили нові моделі суховантажних контейнерів підвищеної місткості та контейнер-масловоз.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповів глава правління ПрАТ ІСРЗ Михайло Дудників. Передає Національний Промисловий Портал.

“Відносно нових моделей суховантажних контейнерів — були створені три принципово нові моделі і їх модифікації. Крім того, був створений контейнер, який називають pregnant container (“вагітний” контейнер)”, – повідомив Дудників.

За словами голови правління ПрАТ ІСРЗ, bulk-контейнер підвищеної місткості має ширину 3 м, підлогу і дах в розмірах ISO, а з боків — опуклості. Його обсяг – 43 кубометри.

“Завдяки додатковому обсягові з боків, він вміщує зайві 13 кубометрів вантажу. Завантажувальні люки розташовані зверху. Використовується на залізниці. Два таких контейнери — це 86 кубів, приблизно, як вагон-хопер. Але тільки хопер йде в складі від елеватора до порту тиждень, а швидкість контейнерного поїзда – 680 км на добу. Фактично, якщо компанія має два контейнерних поїзди, це дає їй можливість вантажити судно, не маючи портових елеваторних потужностей”, – додав він.

Відзначається, що торік виготовлені 500 таких контейнерів.

“Цей контейнер має дві модифікації — з округлими рівними стінами (схожий на бочку) і більш незграбний. “Дівчачий” і “хлопчачий”, як ми жартуємо. Вони відрізняються з точки зору естетики та невеликих технічних нюансів”, – говорить Дудників.

blank

Крім того, на ІСРЗ створили контейнер-масловоз на базі “вагітного” контейнера. Як зазначив Дудників, він проходить випробування.

“Статичні випробування вже закінчилися, на наступному тижні (після 25 травня) почнуться динамічні”, – підсумував він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають