9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

На Харківщині випробовують два нових українських дизель-потяги (фото)

У Харківській області під час випробувальних рейсів було помічено нові дизель-поїзди виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-003 та ДПКр-3-004.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідні фотографії, зроблені на станції Люботин Владиславом Безродним, опублікувала у Facebook прессекретар КВСЗ Ганна Кудіярова.

blank
Дизель-потяг ДПКр-3-004 на випробуваннях. Фото: Владислав Безродний.

“Дизелі підкорюють простори Харківської області. Обкатка двох дизель-поїздів маршрутом Крюків-Люботин-Крюків і Люботин-Суми”, – прокоментував автор фото.

Зазначимо, що раніше голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишин заявив, що нові дизель-поїзди ДПКр-3 з великою ймовірністю працюватимуть на маршрутах “Слобожанського” та “Бессарабського” регіональних експресів.

blank
Дизель-потяг ДПКр-3-004 на випробуваннях. Фото: Владислав Безродний.

Комісія “Укрзалізниці” з приймання готової продукції у жовтні прийняла два дизель-поїзди виробництва Крюківського вагонобудівного заводу – ДПКр-3-002 та ДПКр-3-003.

Тим часом в Одеській ОДА минулого тижня заявили, що досягнуто домовленості з УЗ про запуск “Бесарабського експресу” до кінця року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у найближчі роки “Укрзалізниця” планує закупити ще 20 дизель-потягів українського виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають