9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

На Буковині налагодили виробництво малогабаритних вантажівок для ЗСУ (відео)

Підприємець з Буковини організував виробництво маневрених багі та малогабаритних вантажівок для потреб підрозділів Сил оборони України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Ці машини мають особливий попит серед українських бійців, які знаходяться безпосередньо на передовій. Допомогти їм узявся підприємець із Чернівецької області Володимир Садик.

Раніше він налагодив виробництво баггі, а тепер збирає вантажівки. Перша машина уже вирушила на фронт, а тепер майстер працює над другим екземпляром. Вантажівка компактна та має гарний ступінь захисту. Капсула водія повністю броньована. На неї встановлене куленепробивне скло.

blank
Малогабаритна вантажівка. Фото: Суспільне

Двигун розташовано у середній частині автомобіля, а на кормі облаштовано місце для перевезення бійців (до шести осіб). Його доповнили легкою бронею, яка здатна захистити військовослужбовців від уламків. Також з боків можна встановити ноші для транспортування поранених або вантажів. На вимогу військових ще встановлюють кулемет, «Стугну» або «Корсар».

«Ця машина для підвозу людей. Для нас найголовніше те, що вона максимально легка та наближена за вагою до багі. Можна легко переміщатися по полях, коли мокра погода, болотом та багнюці. Ми вже відправили на фронт понад 50 баггі та не перестаємо їх робити. Тепер вироблятимемо і вантажівки. Ось тільки через зростання цін на одну машину потрібно більше грошей. Нам допомагають фонди, активісти та просто небайдужі люди. Ми вдячні їм за це», – розповів Володимир Садик.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають