9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів – підприємством було підписано договір щодо співпраці з компанією, яка офіційно представляє Єгипетські національні залізниці, про модернізацію локомотивів серії AD Tranz в кількості 55 штук.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Сьогодні можна вважати доконаним вихід НТРЗ на африканський континент”, – йдеться в повідомленні підприємства.

Відзначається, що модернізація буде проводитися як на потужностях заводу в Миколаєві, так і на потужностях локомотиворемонтних заводів на території Єгипту.

“Ми здійснимо глибоку модернізацію тепловозів з установкою нових дизелів, нового силового і допоміжного обладнання, нових мікропроцесорних систем управління, що дозволить істотно поліпшити економічні показники експлуатації локомотивів і знизити витрати на їх сервісне обслуговування”, – повідомив директор НТРЗ Сергій Рой.

Він також додав, що партнерство планується довгострокове, оскільки задекларовану кількість локомотивів надалі можна буде збільшити до 200 одиниць.

blank

Повідомляється, що крім виконання самої модернізації локомотивів, передбачено їх подальше сервісне обслуговування, зокрема – створення сервісної служби на території Єгипту, де працюватимуть представники НТРЗ, виконуючи інжинірингові роботи з обслуговування локомотивів.

На підприємстві відзначили, що єгипетські локомотиви мають молодший “вік”, в порівнянні з тими, які експлуатуються на території пострадянського простору і з якими раніше мав справу НТРЗ – вони випуску 1996-2010 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають