9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Міністерство економічного розвитку та торгівлі розробить стратегію розвитку автомобілебудування

Міністерство економічного розвитку та торгівлі найближчим часом має за мету розпочати розробку середньострокової стратегії розвитку автомобілебудування на п’ять років.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укравтопром.

Під час робочого візиту до Черкаської області 11 вересня 2017 року, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав потужності заводу ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» та ознайомився з модельним рядом техніки спеціального призначення, що виробляється підприємством.

Під час огляду військової техніки Степан Іванович зазначив: «Забезпечення армії сучасною автомобільною технікою вітчизняного виробництва має стати одним із першочергових завдань Уряду. Представлена та випробувана особисто мною автомобільна техніка виробництва «Богдан Моторс» на десятки років випереджає наявну на озброєнні у військових».

За словами пана Кубіва, Міністерство економічного розвитку та торгівлі найближчим часом має за мету розпочати розробку середньострокової стратегії розвитку автомобілебудування на п’ять років, що передбачатиме локалізацію виробництва в Україні. Ця стратегія буде передбачати розвиток українського автопрому, створення додаткових робочих місць в цій та суміжних сферах виробництва. Основним завданням стратегії є максимальна локалізація виробництва автомобілів в Україні.

Держава та Уряд мають сприяти створенню технопарків задля відновлення автомобілебудування в країні, – підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Серед зразків модельного ряду техніки спеціального призначення виробництва ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс», що була продемонстрована: броньовані тактичні автомобілі БАРС-6 та БАРС-8, останній броньований автомобіль закінчує проходити державні випробування та в найближчій перспективі зможе використовуватись для оснащення підрозділів ЗС України. Лінійка вантажних автомобілів налічує 10 моделей, зокрема:Богдан (МАЗ) 5316, Богдан (МАЗ) 6317, Богдан 3371, Богдан 3372, Богдан 3373, Hyundai HD 65, Hyundai HD 72, Hyundai HD 120, Богдан (КІА) КМ-450, Богдан Карго. Повнопривідні спеціальні автомобілі: Санітарний автомобіль Богдан 2251 та автомобіль Богдан 2351(«командирський»), що вже пройшли відомчі випробування (у т.ч. в зоні АТО). Також, підприємство ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2016 року налагодило виробництво кузовів уніфікованого нульового (нормального) габариту (КУНГ) широкої лінійки спеціалізації та варіантів оздоблення, що за функціоналом передбачає можливість тимчасового проживання людей, облаштування лабораторій, ремонтних майстерень, польових кухонь, радіоелектронних систем та спеціального обладнання, медпунктів тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають