9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Миколаїв власними силами буде модернізовувати старий рухомий склад громадського транспорту

Миколаївські депутати підтримали подальший процес відновлення старого рухомого складу громадського транспорту міста. Таке рішення після чергової презентації цього проекту взяли на комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі 26 жовтня.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Свідок.info.

Раніше в Миколаєві, на базі КП “Миколаївелектротранс” заявляли, що є можливість організувати лінію виробництва по відновленню старого списаного рухомого складу. Крім того, керівник підприємства Володимир Євтушенко повідомляв, що існує ідея повномасштабного завершення модернізації першого трамвая КТМ-5.

Перед депутатами виступили заступник директора “Запорізького електроапаратного заводу” Михайло Терьохін. Він розповів про проект розроблений для миколаївського трамвая Tatra T3.

Михайло Терьохін пропонує повністю змінити технічну частину миколаївських трамваїв: замінити силовий контролер. Вартість його заміни близько 1 млн. грн: заміна силової частини, електропривод, контролер. Також він повідомив, що завод підтримує свої вироби на протязі всього терміну експлуатації – надає запчастини, плати.

Наша пропозиція – ми міняємо силовий модуль: тяговий привід, робимо систему діагностики приводу і всього трамвая, систему управління цього приводу і його складових, – зауважив Михайло Терьохін.

Далі розглядали пропозицію дніпровської компанії. Теличко Ігор – президент компанії Міжнародне ділове співробітництво з Дніпра розповів, як планується поміняти зовнішній вигляд миколаївського трамвая: кабіни, салон і сам кузов. Компанія розробила проект модернізації миколаївських КТМ.

Концепція – є живий каркас, капітальний ремонт візків, реставрація кузова, економія електроенергії, плавний хід, новий вид, інтер’єр і екстер’єр, – розповів ІгорТеличко.

Зараз в Миколаєві 30 вагонів трамваїв “КТМ”, які можна модернізувати. Потім поступово за 2-3 роки планується відновити весь транспорт, – розповідає Ігор Теличко. Що отримає Комунальне підприємство з цього, – акцентують увагу представники компанії: культуру виробництва – на очах працівників комунального підприємства КП “Миколаївелектротранс” це все буде робитися, їм стане знаком цей трамвай, це буде їх трамвай: вони будуть робити все своїми руками. Далі це буде на потоці – будуть розвиватися ремонтні майстерні. Ми їм все покажемо, навчимо, – запевнили представники “МДС”.

Депутати погодилися, що такий проект буде вигідний комунальному підприємству. Слід більш детально ознайомитися з фінансовими розрахунками і вже потім укладати договір про реставрацію миколаївського громадського транспорту, – підсумували депутати.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають