9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Мер Львова запропонував націоналізувати завод “ЛАЗ” та побудувати там індустріальний парк

Мер Львова Андрій Садовий запропонував націоналізувати будівлі, які розташовані на території Львівського автобусного заводу “ЛАЗ”, який ще з 1990-х років належить росіянам.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення мера у Facebook.

За його словами, близько 80 підприємств, які зареєстровані на території Львова, повністю або частково належать росіянам.

“Всю інформацію передали до військової адміністрації”, – додав мер Львова.

Міська влада хоче скористатися нещодавно прийнятим законом про націоналізацію. Особливу увагу Андрій Садовий звернув на будівлі, розташовані на території Львівського автобусного заводу “ЛАЗ”.

“Сьогодні на засіданні президії конгресу місцевих та регіональних влад запропонував націоналізувати будівлі, які розташовані на території Львівського автобусного заводу “ЛАЗ”. Він ще з 90-х років належить росіянам”, – пише він.

На основі заводу планують побудувати муніципальний індустріальний парк. Це величезна територія близько до центру міста, яка може бути використана для виробництва електромобілів. Садовий пише, що вже є західні інвестори, що готові запустити виробництво електродвигунів та написана дорожня карта проєкту.

Наразі міська влада очікує рішень Кабміну та РНБО.

Останні новини:

Зараз читають