9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Механік з Рівненщини створив власний болотохід «TRITON»

У Старому Селі, що на Рівненщині, механік-самоучка власноруч спроєктував та змайстрував “справжню грозу поліських боліт” – болотохід «TRITON».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Час-Дій.

Чоловік у коментарі нашим журналістам розповів, що на всі роботи у нього пішло близько 9 місяців. Він каже, що вже давно мріяв побудувати таку техніку, яка б могла без проблем проходити через болотисту місцевість.

Конструктор розповів, що він один з тих майстрів-самоучок, які займаються конструюванням та збиранням техніки виключно власноруч.

«Давно мріяв створити щось подібне. Почав будувати 9 місяців тому, і ось перші випробування. Цією справою майстри-самоучки займаються вже давно, я теж такий майстер-самоучка. Це робота одного майстра від і до», – розповів чоловік.

У найближчих планах конструктора – розв’язати питання з сертифікацією «TRITON», аби збільшити географію продажу. Про серійний випуск чоловік поки не думає, за його словами для цього потрібне потужне виробництво та коштовна високотехнологічна техніка.

«Річ у тім, що такою технікою можна і без документів їздити по лісових дорогах, не виїжджаючи на дороги загального користування. Якщо на такі дороги виїхати, то і штраф можна отримати», – додав майстер-самоучка.

«TRITON» оснащений рамою, роздатною коробкою, частиною кабіни та лебідкою від ГАЗ 66. Також, на болотоході встановлена коробка передач від Mercedes та двигун Mercedes об’ємом 2.5 л.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають