9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Маріуполь отримав 6 нових тролейбусів “Дніпро Т103”

Нові тролейбуси вже сьогодні вийшли на найдовший маршрут міста – 15-ий. У тролейбусах є система кондиціонування і wi-fi доступ. Крім того, салон кожного транспортного засобу обладнаний монітором для транслювання соціальних роликів, камерами, датчиком gps-навігації й пандусом для інвалідів.

Валентина, водій нового тролейбуса, зізнається – працювати стало набагато комфортніше. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Швидкий хід, плавний, кондиціонери працюють».

Вартість одного нового тролейбуса склала 5 млн.грн. Всі вони були куплені за кошти обласного бюджету.

За словами заступника губернатора Донецької області Віктора Ремского, такої кількості транспорту скільки отримав Маріуполь за останні півтора року, не отримував не одне українське місто. При цьому він відповів, що на відміну від старих «чеських» трамваїв, всі тролейбуси абсолютно нові.

Вадим Бойченко пообіцяв, що за наступні два роки місто рекордно збільшить кількість комунального транспорту і закриє практично всі маршрути.

«Понад 80 одиниць техніки поїдуть по вулицях нашого міста. В цьому році ми поставили завдання запустити оновлений маршрут №12. В цьому році ми поставили завдання, щоб цей маршрут доїжджав до Курчатова, ми поставили завдання щоб комунальні автобуси приїжджали в Черемушки та в селище Моряків».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають