9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Львівський перевізник поповнив парк десятьма новими Електронами

ЛК «АТП-1» отримало 10 нових автобусів Електрон. Станом на сьогодні ЛК «АТП-1» вже отримало 89 МАЗів і 15 Електронів. Нові автобуси місто отримує відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця цього року місто має отримати 100 МАЗів і 50 Електронів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сайт міськради.

Як розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий, цього року львівське комунальне «АТП № 1» за погодженням з депутатами міської ради купує на умовах фінансового лізингу 150 автобусів — 100 МАЗів і 50 «Електронів».

«ЛК «АТП-1» вже отримало 89 нових МАЗів, з них 47 курсують на маршрутах. Зокрема МАЗи посилили маршрути № 1А, 2А, 3А, 16, 46. Також нові 12-метрові автобуси виїхали на маршрути № 5А (пл. Різні — Винники) та 47А (пр. Червоної Калини — ст. Підзамче). А з 26 листопада підсилено випуском 12-метрових автобусів маршрут № 29 (Залізничний вокзал — Винники). Крім того, «АТП № 1″ запустило експериментальний маршрут з Рясного через вул. Левандівську — вул. Сяйво до пл. Кропивницького. Цей маршрут фактично замінив маршрут № 49, роботу якого не зміг забезпечити приватний перевізник», — розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий.

Як повідомив Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1», підприємство запрошує на роботу водіїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають