9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Львів планує отримати 100 нових автобусів та закупить 250 електробусів

У 2022 році місто Львів очікує на суттєве оновлення парку громадського транспорту, у тому числі розпочати роботу над закупівлею електробусів..

Про це йдеться у зверненні Львівського міського голови Андрія Садового, яке опубліковане міською радою, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зокрема, у перші місяці року обласний центр має отримати 7 п’ятисекційних трамваїв “Електрон” (постачання трамваїв із закупівлі розміром 10 трамваїв вже почалося у грудні).

“Також ми очікуємо 100 нових автобусів. Як ви знаєте, попередній тендер ми скасували, коли виграла білоруська компанія, тому що ми повинні мати продукцію нашого власного виробництва та тих країн, які є нашими партнерами та підтримують нас”, – зазначив Садовий.

Крім того, Львів має намір придбати електробуси.

“Мають намір для міста додатково закупити спільно з приватним бізнесом 250 нових електробусів. Електротранспорт та його розвиток – це наш пріоритет”, – додав мер Львова.

Зазначимо, що ще у 2020 році відповідний меморандум підписали концерн “Електрон”, Львівська міська рада, ЛКП “Львівелектротранс” та приватний перевізник “Екопастранс”. Згідно з документом, 50 одиниць мало закупити місто, ще 200 – приватні перевізники.

Останні новини:

Зараз читають