9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Травня, 2023

Львів отримає до кінця січня 55 нових автобусів «Електрон»

blank
Електрон (с) Львівська ОДА

Перша партія «електронівських» низькопідлогових автобусів надійде на львівське АТП №1 до кінця січня.

По це повідомили у прес-службі Львівської міськради з посиланням на прес-центр ПАТ «Концерн «Електрон». Загалом підприємство має виготовити на замовлення міста 55 автобусів.

В «Електроні» поки не повідомили, скільки саме автобусів поставлять місту. Імовірно, що йдеться про 20 одиниць транспорту, оскільки саме таку кількість перших автобусів від «Електрону» раніше називав міський голова Львова Андрій Садовий.

У ПАТ «Концерн «Електрон» пояснили затримку тим, що ТОВ СП «Електронтранс» (переможець торгів на закупівлю 55 низькопідлогових автобусів) не зміг вчасно розпочати виготовлення автобусів, оскільки тривали суди. Адже рішення тендерного комітету оскаржив інший учасник торгів (дилер Мінського автомобільного заводу).

[pullquote-right]Загалом, за словами Андрія Садового, за січень-березень 2017 року на маршрути Львова виїде 80 одиниць нової сучасної техніки. [/pullquote-right]Процедура оскарження в Антимонопольному комітеті України та судах тривала понад 5 місяців. Протягом цього періоду ТОВ СП «Електронтранс» не могло розпочати виготовлення автобусів, оскільки до остаточного рішення суду Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 не мало права підписати договір на поставку автобусів з переможцем торгів.

Договір підписали тільки 2 вересня 2016 року, тому сторони підписали додаткову угоду про продовження терміну поставки 55 автобусів на час, витрачений на процедури розгляду скарг. Виробничий цикл виготовлення автобуса становить 3,5-4 місяці і залежить в основному від термінів постачання основних агрегатів.

Останні новини:

Зараз читають