9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Луцький автозавод розпочав виготовляти тролейбуси для Києва

На Луцькому автозаводі корпорації “Богдан Моторс” розпочався виробничий процес з виготовлення тролейбусів на виконання цьогорічної угоди з КП «Київпастранс».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації.

Для столиці луцькі машинобудівники виготовляють великі тролейбуси «Богдан Т90117», які повністю відповідають сучасним стандартам якості та комфорту.

Великі 18-метрові машини суттєво підсилять можливості київського перевізника і допоможуть киянам та гостям столиці здійснювати подорожі містом у комфортних та зручних умовах. Також тролейбуси повністю адаптовані для користування особами з обмеженими можливостями.

blank

Нагадаємо, що минулого року у Кременчуці тролейбуси «Богдан» уперше з’єднали береги Дніпра завдяки літій-іонному обладнанню – доти цей вид транспорту не міг проїхати Крюківським мостом через відсутність контактної мережі.

Літій-іонні батареї дозволяють тролейбусам «Богдан» рухатися без під’єднання до електрики та проїжджати по відрізку дороги від одного кілометра самостійно. Що більше таких акумуляторів – то більшою є дальність автономного ходу. Нові технології економлять бюджетні кошти, а також роблять тролейбуси більш мобільними.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають