9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Луцький завод корпорації “Богдан” виготовив 15 шкільних автобусів для Рівненщини

Шкільний автопарк Рівненської області збільшився на 15 нових автобусів, які виготовлені луцьким Автоскладальним заводом № 1 корпорації “Богдан”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Рівненської ОДА.

«Завдяки синергії держава – область – громада на Рівненщині продовжує оновлюватися існуючий парк шкільних автобусів. Торік це 23 транспортні засоби, цьогоріч 15. І загалом вже маємо близько двох з половиною сотень автобусів. Приємно, що разом із будівництвом нових шкіл і доріг в рамках президентської програми “Велике будівництво”, ми забезпечуємо громади новим шкільним транспортом. Усе в комплексі – це і є безпечний та комфортний доступ до освіти», – наголосив Віталій Коваль.

Також очільник Рівненщини подякував народним депутатам – Олександру Ковальчуку, Олександру Салійчуку та Олександру Аліксійчуку за постійну підтримку та взаємодію заради жителів області.

blank
Передача шкільних автобусів Богдан А22412 школам Рівненської області

Важливість організації підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до закладів освіти, підкреслили голови територіальних громад.

«Шкільний автобус» дасть можливість покращити послуги з доставки дітей до навчальних закладів в населених пунктах, віддалених від центрів громад. Це дуже важливо для дітей, батьків, освітян, які працюють в громадах. Сподіваюсь, що надалі ця програма працюватиме ще успішніше, щоб шкільні автобуси отримали всі громади, які їх потребують», – зазначив голова Гощанської територіальної громади Микола Панчук.

blank
Передача шкільних автобусів Богдан А22412 школам Рівненської області

Автобуси закуплені за кошти освітньої субвенції з держбюджету (понад 21 млн грн), а також завдяки співфінансуванню громад.

Найбільше – 6 автобусів, попрямує у громади Вараського району, 5 – Рівненського, по два транспортні засоби поїдуть до шкіл Сарненського і Дубенського районів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають