9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Лозовські машини випустили перший трейлер-зерновоз «Albion-26», продукт англо-українського співробітництва

З виробничого конвеєра Лозовського ковальсько-механічного заводу зійшов перший трейлер «Albion-26», продукт англо-українського співробітництва

Це причіп-зерновоз ємністю понад 26 тонн, який буде забирати зерно з полів. Трейлер створили на основі британського бренду Larrington. Зерновоз агрегируется з трактором понад 150 кінських сил.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ТРК Сигма

Він трохи довше, ніж інші конкуренти, і ємність його, вже з наставні бортами, буде 30-36 м³. Тобто, він зможе перевозити ширшу номенклатуру вантажів. кузов зроблений з більш товстого металу. Як відомо, під час перевезення, під час вивантаження йде абразивний знос, довговічність цього кузова буде набагато вище. Прослужить він набагато довше, купив і забув, – каже заступник головного конструктора УКБТШ «УПЕК» Вадим Скляров.

Серійне виробництво причепів ЛКМЗ планує почати в 1 кварталі 2018 р Маркетологи «Лозовських машин» стверджують, що попит на продукцію є вже зараз.

Є пропозиція від великого холдингу, є від «Украгролізингу », тобто від приватних замовників. Вони опрацьовуються зараз, узгоджуються ціни. Також ціни узгоджуються для країн СНД. Аграрії для перевезення зерна все більше користуються тракторними причепами та все менше виїжджають КамАЗами і МАЗами, – говорить віце-президент з маркетингу та продажів ІГ «УПЕК»Роман Гіршфельд.

Лозівські трейлери хоч і з англійської лінійки, але на ¾ є українською продукцією, тому потрапляють під програму компенсації вартості вітчизняної техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають