9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

«Лозовські Машини» представлять новинки сільгосптехніки на «Зернових технологіях»

«Лозовські Машини» представлять новинки сучасної ґрунтообробної техніки на найбільшій агропромисловій виставці «Зернові технології», яка пройде 15-17 лютого в Києві. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Важка зубовая борона «Ліра ХL»

Однією з довгоочікуваних новинок в сімействі зубових борін «Лозовські Машини» стане важкий агрегат «Ліра ХL» з шириною захвату 15 м.

Агрегатується з трактором від 300 к.с. Призначений для боронування стерні і оранки, для обробки грунту при догляді за парами, легкої культивації, передпосівної підготовки грунту, закладення мінеральних добрив, закладення рослинних залишків і рівномірного розподілу подрібненої соломи. Універсальність важкої борони «Ліра ХL» дозволяє проводити 5 операцій за один прохід.

Серед переваг нової борони також: регульований кут атаки зуба 15-90 градусів, регулювання тиску пружин робочої секції на грунт від 400 до 860кг. Зручний в експлуатації: швидкий переклад знаряддя з транспортного в робоче положення і назад.

Максимальна продуктивність цієї зброї становить 25 га / год.

Дискова борона «Дукат-6»

Серед новинок – «Дукат-6», який є логічним продовженням лінійки дискатори «Лозовський МАШИН».

Призначений для тракторів потужністю від 170 к.с. У комплектацію дискової борони входить 50 дисків діаметром 566 мм. Конструкція і розташування робочих органів лущильника забезпечує якісну передпосівний обробіток. Агрегат інтенсивно перемішує грунт і рослинну масу, подрібнює і рівномірно розподіляє солому.

За рахунок високої міцності і герметичності підшипникових вузлів HARP AGRO БЛОК дискатори показує максимальну стійкість при важких умовах експлуатації.

При розробці нових продуктів, як і у всіх агрегатах «Лозовських Машин», застосовані конструкторські рішення, що дозволяють зменшити витрату палива і витрати на обслуговування, збільшити продуктивність техніки.

Крім того, на виставці будуть представлені пневматичний посівний комплекс «Златник» і культиватор передпосівної підготовки «Червонець».

Презентація новинок і демонстрація енергоефективної техніки «Лозовських Машин» відбудеться 15-17 лютого 2017 року виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б, м Київ.

Стенд компанії – в павільйоні № 3.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають