9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

«Лозівські Машини» представили техніку на виставці «Весна-2017»

blank«Лозівські Машини» представили енергоефективні агрегати на регіональній виставці «Весна-2017», яка проходить сьогодні, 17 березня, на базі філії «Агротехсервіс» АТ «Промарматура» (Дніпропетровська обл., Смт. Партизанський).

Експозиція «Лозовських Машин» представлена ​​дискатори «Дукат-5» і зубний пружинною бороною «Ліра-15». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравда.

Дані лінійки продукції є найбільш затребуваними серед аграріїв країни завдяки їх показниками енергоефективності, ресурсозбереження та відмінній якості обробки грунту, – зазначає менеджер зі збуту Сергій Шарбан.

На даний момент наш стенд відвідали понад 150 аграріїв, багато з яких висловили зацікавленість в агрегатах і запланували їх придбання на найближчий час.

Співробітник компанії відзначає, що виставка зібрала керівників і фахівців фермерських господарств не тільки з Дніпропетровської, але і Полтавської, Запорізької та Харківської областей.

Також серед відвідувачів заходу – студенти і викладачі аграрних навчальних закладів області, зокрема, стенд «Лозовських Машин» відвідали представники Дніпропетровського державного аграрного університету, Царичанського аграрного професійного ліцею.

Представники аграрних закладів активно цікавляться діяльністю інноваційно-освітнього кластера« Агротехніка », запитують про можливості приєднання, – зазначає Сергій Шарбан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають