9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

“Лозівські машини” виходять на ринок Хорватії

За підсумками дебютної участі у сільськогосподарській виставці «Bjelovar Fair» (6-8 квітня, м.Б’єловар, Хорватія) «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» вийшли на ринок Хорватії, про це повідомляє прес-служба компанії

«Ми уклали дилерську угоду з провідною дистриб’юторською компанією Хорватії «PMT d.o.o.», – інформує директор з продажу ЗЕД Едуард Чудопалов. – У рамках нашого довготривалого співробітництва крім придбання нашої техніки, у цьому році «PMT d.o.o.» планує провести ряд демонстрацій дискової борони «Дукат» безпосередньо у полі, щоб аграрії переконалися у енергоефективності, продуктивності та надійності наших агрегатів».

Директор з продажу відзначає, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» стали єдиною української компанією  на східноєвропейській виставці, яка представила інноваційну та сучасну техніку вітчизняного виробництва та викликала великий інтерес з боку аграріїв країни. Енергоефективність, інноваційність та багатопрофільність сільгоспзнарядь «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на  заході представляла дискова борона «Дукат-5», орієнтована як на традиційне, так і органічне землеробство.

Останні новини:

Зараз читають