9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Локалізація виробництва тролейбусів «Богдан» в Україні перевищила 90%

Локалізація виробництва тролейбусів «Богдан Т70117» в Україні перевищила 90%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Auto consulting.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК« Богдан Моторс» уклало контракт з харківським державним підприємством «Електроважмаш». Згідно з угодою, відтепер в тролейбусах встановлюватимуться електродвигуни українського виробництва.

«Ми провели серйозну роботу з пошуку нових постачальників, та прагнемо, щоб українські тролейбуси були дійсно українським. Ми докладаємо багато зусиль, щоб перейти виключно на вітчизняні запчастини та комплектуючі. Для цього ми кооперуємося з іншими українськими виробниками та заводами», – відзначили в корпорації.

Ще до початку військових дій заводи корпорації «Богдан» закуповували частину комплектуючих в Росії. Зараз проведена величезна робота по їх заміщенню українськими аналогами і налагоджена кооперація вітчизняних підприємств навколо цього процесу.

blank

В Корпорації заявили, що тепер головне для «Богдана» – це посилення виробничих зв’язків з українськими підприємствами.

«Для нас головне – це підтримка українських підприємств державою, створення комфортних умов для роботи і відкриття нових підприємств-партнерів», – додали в Корпорації.

Нагадаємо, що Богдан Т70117 – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус з загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів. Він обладнаний системою бездротового зв’язку WI-FI, кондиціонером кабіни водія і камерами відеоспостереження.

 

АвторAuto consulting

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають